ورود کاربر
یک شنبه 29 مرداد 1396

مکان کنونی شما در سایت

مشاهده خبر
چالش های امروز تکنولوژی، دغدغه های دیروز آوینی بود
20 فروردين 1396

در شهر ببینید/
چالش های امروز تکنولوژی، دغدغه های دیروز آوینی بود
همزمان با سالروز شهادت شهید مرتضی آوینی و هفته هنر انقلاب اسلامی، طرح هایی با محوریت سخنان او در سطح شهر ارائه شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان، پس از شهادت هنرمند متعهد و بسیجی، شهید سید مرتضی آوینی در روز بیستم فروردین سال 1372، با پیشنهاد شاعران، نویسندگان و هنرمندان حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی به مقام معظم رهبری، این روز به عنوان "روز هنر انقلاب اسلامی" نامگذاری شد.
سالروز شهادت سید مرتضی آوینی نخستین روز آغاز هفته هنر انقلاب اسلامی که به همین مناسبت کمیته فرهنگ رسانه سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان به ارائه طرح هایی در سطح شهر با محوریت سخنان شهید آوینی در خصوص "رسانه و هنر" پرداخته است.
این طرح ها از 16 فروردین ماه در سطح شهر نصب شده است که به مواردی شامل استفاده افراد از تکنولوژی، خصیصه یک هنرمند، جذابیت های رسانه ای و ... اشاره دارد.
علاقه مندان برای دریافت طرح های مربوط به "رسانه و هنر" از منظر شهید آوینی می توانند به سایت esfahanfarhang.ir مراجعه کنند.
گفتنی است؛ سید مرتضی آوینی نویسنده، منتقد، روزنامه نگار ومستند ساز دفاع مقدس که سلاح هنر را به دست گرفت تا هنر متعهد و انقلابی را نشان دهد با جان خود حرمت هنر و منزلت قلم را پاسداری کرد تا روزی را به نام هنر انقلابی به یادگار بگذارد.


96/1/20


کلیدواژه : کمیته رسانه - آوینی