ورود کاربر
یک شنبه 29 مرداد 1396

مکان کنونی شما در سایت

مشاهده خبر
پنجمین دوره جامع تربیت مربی نوجوان برگزار می شود
21 فروردين 1396

پنجمین دوره جامع تربیت مربی نوجوان برگزار می شود
مجموعه فرهنگی طرح دختران رو به دریا جهت برگزاری پنجمین دوره جامع تربیت مربی نوجوان تا 25 فروردین ماه از علاقه مندان ثبت نام به عمل می آورد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان، دبیر طرح رو به دریا با بیان این مطلب گفت: مجموعه فرهنگی دختران رو به دریا به صورت تخصصی به اجرای برنامه برای دختران نوجوان از مقطع ششم تا دهم می‌پردازد.
سید حامد میرهدایتی اظهار داشت: این طرح از سوی دفتر تخصصی نوجوان سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان و مجموعه فرهنگی طرح رو به دریا برنامه ریزی شده است.
وی در مورد طرح دختران رو به دریا افزود: این دوره به‌صورت مداوم و ترمی در طول سال انجام می‌شود و دخترانی که در این طرح شرکت می‌کنند دو روز در هفته با مربیان خود به پیگیری این برنامه‌ها می‌پردازند که برنامه‌ها به‌ صورت اردو، کلاس، بازدید و سخنرانی برای آن‌ها طرح‌ریزی می‌شود.
دبیر طرح رو به دریا در مورد ثبت‌نام پنجمین دوره جامع تربیت مربی نوجوان، تصریح کرد: خواهرانی که علاقه‌مند هستند در این دوره‌ها شرکت کنند تا 25 فروردین مهلت دارند تا با مراجعه به سایت سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان esfahanfarhang.ir ثبت‌نام کنند.
میرهدایتی ادامه داد: این دوره‌ها به‌صورت دانش افزایی در اردیبهشت و خرداد 96 برگزار می‌شود و کسانی که در این دوره شرکت می‌کنند پس از پایان دوره و شرکت در آزمون و مسابقه پایانی در مجموعه فرهنگی رو به دریا مشغول به فعالیت می‌شوند.
وی مربیان را بازوان اصلی این طرح دانست و گفت: معرفت، تربیت و سواد رسانه عناوین اصلی مطالبی است که در این دوره آموزش داده می‌شود، 32 واحد درسی در این دوره آموزش داده می‌شود که طول دوره دو ماه بوده و کلاس‌ها دو روز در هفته برپا خواهد شد.
وی در مورد شرایط حضور در این دوره‌ها خاطرنشان کرد: خواهرانی که بین 22 تا 35 سال داشته و دارای مدرک کارشناسی هستند می‌توانند در این طرح ثبت نام کنند.
گفتنی است؛ علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پنجمین دوره جامع تربیت مربی نوجوان می توانند با شماره 32302005 (دبیرخانه طرح رو به دریا) تماس حاصل کنند.


96/1/21


کلیدواژه : رو به دریا - ثبت نام