ورود کاربر
یک شنبه 29 مرداد 1396

مکان کنونی شما در سایت

مشاهده خبر
حضور هنرمندان کره ای در تالار هنر اصفهان
22 اسفند 1395

حضور هنرمندان کره ای در تالار هنر اصفهان
تالار هنر سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان روز دوشنبه 23 اسفندماه ساعت 16 میزبان تعدادی از هنرمندان کره ای است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان، سفر گروه 20 نفره کره ای که با هدف احیای جاده ابریشم روز جمعه وارد اصفهان شدند سرآغاز رخداد مهمی است که با عنوان جشنواره فرهنگی جاده ابریشم ایران و کره جنوبی در شهر اصفهان در حال برگزاری است.
آنچه طی این چند روز در حضور مهمانان کره ای در اصفهان رخ می دهد، بسترساز آشنایی هرچه بیشتر آنان با چهره های متفاوتی از کلانشهر تاریخی، فرهنگی و هنری اصفهان بوده، شهری که از دیرباز مهد علم و هنر و حکمت است.
تالار هنر سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان نیز در این راستا روز دوشنبه 23 اسفندماه ساعت 16 تا 18 میزبان تعدادی از هنرمندان کره ای است که به اجرای برنامه های متنوع می پردازند.
اجرای دونوازی سازهای زهی و بادی، سه نوازی سازهای زهی، تک نوازی ده گوم(ساز بادی سنتی) و اجراهای ایرانی از جمله برنامه های هیئت کره ای است.
برپایی نمایشگاه "فراتر از طعم" از دیگر برنامه های این هیئت کره ای است که بعداز ظهر امروز 22 اسفندماه ساعت17 در موزه هنرهای معاصر سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان افتتاح می شود.
نمایشگاه «فراتر از طعم» به معرفی فرهنگ غذایی معاصر کره شامل ابزارآلات مربوط به موادغذایی(صنایع دستی، طراحی صنعتی)، رسانه های جمعی و برخوردشان با موادغذایی به عنوان یک فرهنگ و هنرخالص، اینفوگرافی و تجزیه و تحلیل موادغذایی کره ای، مجسمه سازی غذا، اقلام واقعی مواد غذایی، تمرکزی بر طعم و مزه ها بدون قضاوت سنتی و مدرن بودن آنها و... پرداخته و با نشان دادن عمق زندگی روزمره کره ای طعم و مزه کشور«کره» را در خاطرات جاویدان می کند.95/12/22

کلیدواژه : کره - تالارهنر - موزه هنرهای معاصر