ورود کاربر
یک شنبه 29 مرداد 1396

مکان کنونی شما در سایت

مشاهده خبر
ثبت نام پنجمین دوره جامع تربیت مربی نوجوان تمدید شد
27 فروردين 1396

ثبت نام پنجمین دوره جامع تربیت مربی نوجوان تمدید شد
ثبت نام پنجمین دوره جامع تربیت مربی نوجوان از سوی مجموعه فرهنگی طرح دختران رو به دریا تا 30 فروردین ماه تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان، مجموعه فرهنگی دختران رو به دریا به صورت تخصصی به اجرای برنامه برای دختران نوجوان از مقطع ششم تا دهم می‌پردازد.
این طرح از سوی دفتر تخصصی نوجوان سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان و مجموعه فرهنگی طرح رو به دریا برنامه ریزی شده است.
این دوره به‌صورت مداوم و ترمی در طول سال انجام می‌شود و دخترانی که در این طرح شرکت می‌کنند دو روز در هفته با مربیان خود به پیگیری این برنامه‌ها می‌پردازند که برنامه‌ها به‌ صورت اردو، کلاس، بازدید و سخنرانی برای آن‌ها طرح‌ریزی می‌شود.
خواهرانی که علاقه‌مند هستند در این دوره‌ها شرکت کنند تا 30 فروردین‌ماه مهلت دارند تا با مراجعه به سایت سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان esfahanfarhang.ir ثبت‌نام کنند.
این دوره‌ها به‌صورت دانش افزایی در اردیبهشت و خرداد 96 برگزار می‌شود و کسانی که در این دوره شرکت می‌کنند پس از پایان دوره و شرکت در آزمون و مسابقه پایانی در مجموعه فرهنگی رو به دریا مشغول به فعالیت می‌شوند.
سن 22 تا 35 سال و مدرک کارشناسی از شرایط ثبت نام دوره است که علاقه مندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 32302005 تماس حاصل کنند.

96/1/27

کلیدواژه : تربیت مربی نوجوان