مسئول خانه نوجوان از برگزاری جشنواره فرهنگی هنری حکیمانه با محوریت بیان حکمت‌های نهج‌البلاغه خبر داد.
رئیس اداره گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان از برگزاری رویداد «حومه گردی» خبر داد و گفت: از جمله اهداف ما در برگزاری این رویداد، فرهنگ‌سازی در زمینه سفر ارزان است.
مسئول فرهنگسرای پرسش از برگزاری رویداد "دوشنبه‌های زندگی" خبر داد و گفت: این رویداد با هدف ارتقای سواد سلامت روانشناختی افراد برگزار می شود.

رئیس اداره توسعه فرهنگ شهروندی عنوان کرد:

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ 
رئیس اداره توسعه فرهنگ شهروندی روند آموزش کتاب‌های کلاس شهر در مدارس اصفهان را رضایت بخش دانست و گفت: خوشبختانه با تدریس این کتاب‌ها در چند ماه گذشته، دانش‌آموزان، مهارت‌های شهروندی در شهر را به خ ...

تأییدیه رسمی وزارت آموزش و پرورش و نشان استاندارد الکترونیکی برای ورود به مدارس به دو کتاب دیگر از تولیدات اداره توسعه فرهنگ شهروندی اعطا شد.
مسئول امور مركز پيشگيري آسيب‌هاي اجتماعي از برگزاری نشست‌های نخبگانی مرکز پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با عنوان "تفکر پیشگیرانه" خبر داد.

معاون اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان خبر داد:

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ 
مبلغ 4 میلیارد ریال اعتبار در حمایت از مراکز فرهنگی در دومین جلسه حمایت و مشارکت با مراکز فرهنگی اجتماعی به تصویب رسید.

سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان:

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ 
سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: جاری نبودن زاینده‌رود به معنای از بین رفتن تمدنی چندهزار ساله، آثار تاریخی چندصد ساله، بروز مشکلات اقتصادی و زیست محیطی و چالشی جدی برای تمام ایران است.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ 
تله‌تئاتر «وقایع دلهره‌آور مسافرخانه پارس» اثری از یک گروه اصفهانی درباره وقایع منتهی به سوم خردادماه 1361 و آزادسازی خرمشهر است که از شبکه‌های تلویزیونی به روی آنتن می رود.
مسابقه جارچی با موضوع روزنامه نگاری شهروندان ارشد به همت باغ تجربه(دفتر تخصصی سالمند) در باغ غدیر برگزار شد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ 
همزمان با سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر، مراسم بزرگداشت این روز با حضور پرشور شهروندان اصفهانی در گلستان شهدا برگزار شد.
گروه اجرای آب نبات با اجرای مفرح نمایش "بزرگترین دکتر دنیا" در بیمارستان امام حسین (ع) سعی در ایجاد امید برای کودکان بیمار داشتند.

سفیر ترکمنستان در جمهوری اسلامی ایران:

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ 
سفیر ترکمنستان در جمهوری اسلامی ایران گفت: کودکان و نوجوانان سراسر دنیا با شرکت در مسابقه بین‌المللی نقاشی اصفهان به کار دستگاه‌های دیپلماسی کشورهای مختلف کمک کردند.

زبان شناس و عضو هیات علمی دانشگاه تهران عنوان کرد:

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ 
عضو هیات علمی دانشگاه تهران اصفهان را یکی از پربارترین مناطق گویشی ایران معرفی کرد و گفت: اصفهان در بخشی از فلات مرکزی ایران قرار دارد و منبع اصلی بسیاری از گویش ها و لهجه های متفاوت است.

عضو فرهنگستان علوم کشور عنوان کرد:

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ 
عضو فرهنگستان علوم کشور گفت: می‌توان تاریخ اصفهان را با پشت نویس کتب خطی موجود در کتاب‌خانه ها به طور کامل نوشت.

رئیس اداره موزه ملی ملک گفت:

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ 
رئیس اداره موزه ملی ملک گفت: امروزه ارزش موزه ها به قدرت روایت گری آنان وابسته است که به همین واسطه، شهروندان را از ساحت بی مکانی خارج کرده و حس تعلق ایجاد می کنند.
6.0.9.0
گروه دورانV6.0.9.0