پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند


معاون سیمای صدا و سیمای استان اصفهان با اشاره به پخش برنامه "بهشت اجابت" در سحرهای ماه مبارک رمضان، گفت: پخش این ویژه برنامه سحرگاهی، ارمغان معنوی برای همشهریان اصفهانی داشت.
مدیر فرهنگسرای رسانه از برگزاری وبینار آموزشی "انقلاب ارتباطات و رسانه های اجتماعی" به مناسبت روز جهانی ارتباطات خبر داد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ 
محمد عیدی، معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در پی انفجار خونین در مقابل یک مدرسه دخترانه در کابل افغانستان، پیام تسلیتی منتشر کرد.
رئیس هماهنگی امور مناطق از بهره برداری و افتتاح فرهنگسرای وزینی به نام دکتر محمد جواد شریعت استاد بزرگ ایران زمین در منطقه 10 شهرداری اصفهان خبر داد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ 
یک نویسنده و مستندساز با برشمردن ویژگی‌های جستارنویسی شخصی به تفاوت این گونه از متون ادبی با سایر متون از جمله داستان کوتاه پرداخت و صراحت و صمیمت را عیار جستارنویسی دانست.
رویداد مد پایدار با رویکرد صنایع دستی و محتوای ساخت عروسک های ایران و ملل با تن پوش های قومیتی سنتی و مدرن در حال برگزاری است.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ 
با رونمایی از تولیدات سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در حوزه سالمندی، وب‌سایت اصفهان شهر دوستدار سالمند با رویکرد عملیاتی کردن ویژگی‌های شهر دوستدار سالمند در اختیار جامعه هدف حوزه سال ...
شهردار اصفهان با اشاره به مهم‌ترین برنامه‌های هفته فرهنگی اصفهان از اجرای برنامه های این هفته در فضای مجازی خبر داد.

مدیر خانه نوجوان با بیان اینکه طرح "به وقت نوجوانی" به مدت دو سال است که در حال اجراست، گفت: در سال 99 با وجود شیوع بیماری کرونا، این طرح توانست با تلاش‌های شبانه روزی دست اندرکاران و نیز حمایت ...

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ 
جشنواره ملی آواها و ترانه های کار(کارآوا) همزمان با هفته فرهنگی اصفهان با اجرای قطعات قالی؛ بر اساس کلام نقشه‌خوان‌های قالی‌بافی و مس‌گری؛ براساس کارکرد ابزارآلات قدیم مسگری توسط گروه موسیقی مهرین ...

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ 
در ویژه برنامه "صحنه پژوهان" که به مناسبت هفته فرهنگی اصفهان از سوی دفتر تخصصی نمایش در موزه هنرهای معاصر به انجام رسید، از ناصر کوشان برای تألیف اثر "تاریخ تئاتر اصفهان"، مریم موحدیان اثر"نمایش ...
آیین رونمایی از کتاب های دفتر تخصصی سینما با معرفی چهار کتاب "سینماتوگراف 3"، "سینماتوگراف 4"، "سینما هشت" و "تاریخ سینما از ما شروع نمی شود" در هفته فرهنگی اصفهان به انجام رسید.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ 
یک اصفهان‌شناس و مدرس تاریخ، اصفهانی بودن را یک مسئولیت دانست و تأکید کرد همه ما باید به جای بحث‌های بیهوده سیاسی اهمیت و مسئولیت ایرانی و اصفهانی بودن را به جوانان بیاموزیم.
نویسنده کتاب "میرزاده عشقی" اصفهان را مهد هنر و پایتخت فرهنگی ایران نامید و گفت: اصفهان برای اینکه بتواند به ‌تنهایی ویترین هنر ایران باشد، باید این تجلی ‌گاه فرهنگی را با درایت، هوشمندی به پایگ ...

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ 
کارشناس شعر مجله کیهان بچه ها گفت: خوب زندگی کردن، تمرین می خواهد و خوب شعر گفتن نیز تجربه می خواهد، در واقع زندگی چیزی جز تجربه زیسته نیست.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ 
احمد اکبرپور در کلاس های نویسندگی به شوخی به شاگردانش می گوید: "اگر قدرت ضایع شدن دارید، نویسنده شوید."، اگر یک نویسنده در جشنواره ای دید نشده، اتفاقی رخ نداده است، کار خوب "پا" دارد و اگر راه ب ...
5.7.3.0
گروه دورانV5.7.3.0