پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند


ویژه برنامه زنده اینترنتی "مثل کوه" ویژه عید غدیر خم از بام شهر اصفهان پخش شد.
وبینار آموزشی تخصصی کارآفرینی پروری معلمان از مردادماه جاری به صورت مجازی در سایت توان هفت در حال برگزاری است.
مجموعه تاریخی، فرهنگی و مذهبی تخت فولاد اصفهان در دومین دوره جایزه تعالی صنعت گردشگری موفق به کسب گواهی اشتهار به تعالی دو الماس شد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ 
موسیقی خوب مانند عطر گل است؛ در همه جای دنیا شامه انسان‌ها از عطر گل رز و گل محمدی سرکیف می شود و موسیقی خوب هم همین ویژگی را دارد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ 
طرح "بازبازی" ویژه خانواده‌ها شامل 6 بازی اصلی و 53 سرگرمی فکری و جنبشی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مناطق مختلف شهری اصفهان در حال برگزاری است.
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان هم‌پیوندی شهرهای اصفهان و بنت را پیوندی مبارک دانست و ابراز امیدواری کرد این طرح سرآغاز اقدامات مشترک با دیگر شهرها شود.
مدیر مجموعه تخت فولاد اصفهان از انتخاب ویژه‌برنامه "بهشت اجابت" به عنوان برترین برنامه سحرهای ماه مبارک رمضان مراکز استان‌ها در ارزیابی سازمان صداوسیما خبر داد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ 
یک دانشجوی دکترای تاریخ خاورمیانه و مطالعات اسلامی با تشریح ابعاد زیارت در فرهنگ عامه، بر تولید تک‌نگاری‌های استدلالی درباره شکل‌گیری و تداوم فرهنگ زیارت در کشورمان تأکید کرد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ 
مجموعه داستان کوتاه با موضوع خانواده و سبک زندگی با عنوان «از شما چه پنهان» در مرکز تخصصی خانواده رونمایی شد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ 
یک روانشناس بالینی با بیان اینکه بسیاری از مشکلات ما به نداشتن مهارت گفت‌وگو برمی‌گردد، راهکارهای یک گفت‌وگوی موثر را تشریح کرد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ 
یک کارشناس هوافضا به مناسبت پرتاب مریخ‌نورد Perseverance (استقامت) از سوی ناسا، تاریخچه‌ای از مأموریت‌های گذشته به مقصد مریخ را تشریح کرد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ 
احسان رضایی داستان‌نویس، منتقد ادبی و خبرنگار حوزه‌ کتاب به عنوان مجری اختتامیه دومین دوره جایزه جمالزاده گفت: اعتبار جایزه جمالزاده در گرو تداوم آن است

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ 
یک شاعر و نویسنده گفت: باید در این بزرگداشت ها شاهد حضور بیشتر مردم باشیم تاجامعه به صورت کامل صائب را بشناسد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ 
یک شاعر آیینی گفت: اگر الفاظ و تعابیری را در غزل فنی به‌کار می‌بریم، نمی‌توانیم در شعر مذهبی و هیئت نیز از آنها استفاده کنیم و اگر این مرزها را بشناسیم، اتفاقاً آیینی سرودن بسیار هم دلچسب می شود.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ 
رییس انجمن آسیب‌شناسی اجتماعی ایران معتقد است همواره در بحران‌ها از شرایط پس از بحران غافل هستیم و اگر فکری به حال افزایش آمار آسیب‌های اجتماعی در اصفهان عوارض آن از کرونا بیشتر خواهد بود.
0 مرکز تخصصی فعال
0 برنامه اجرا شده
0 بازدید کل
5.7.3.0
گروه دورانV5.7.3.0