تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ 
رئیس اداره امور کتابخانه ها و سالن‌های مطالعه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان از همکاری این نهاد جهت افتتاح کتابخانه تخصصی یگان ویژه نیروی انتظامی خبر داد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ 
طرح های تبلیغات شهری با شعار "برای هم بمانیم" به موضوع واکسیناسیون کرونا اختصاص یافته است.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ 
رئیس اداره فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان از پخش برنامه "جوانی به توان نو" در 24 قسمت از شبکه اصفهان خبر داد.
فیلم "راز قلعه" به کارگردانی کریم رناسیان در بخش آثار برگزیده بخش ملی سی و چهارمین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان موفق به دریافت پروانه زرین بهترین فیلم داستانی بلند شد.

دبیر علمی بخش پژوهش سومین جایزه نمایشنامه نویسی کمدی "خندستان"، مطالعه چهره شاخص کمدی را دومین حوزه بخش پژوهش این جشنواره دانست.
تهیه‌کننده سریال تازه به تازه از پخش این سریال طنز 13 قسمتی پس از ماه صفر خبر داد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ 
دبیر سومین جایزه سراسری نمایشنامه نویسی کمدی «خندستان» از برگزاری این رویداد در در تابستان و پاییز 1400 خبر داد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ 
برگزاری جشنواره ملی ترویج نجوم ادیب، یادمان پروفسور احمد کیاست‌‌پور، فرصتی برای ارائه آثار منجمان آماتور فراهم خواهد کرد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ 
کتاب و لوح فشرده "تاریخ شفاهی هیأت‌های مذهبی شهر اصفهان" با حضور مداحان پیشکسوت و پیرغلامان اباعبداله الحسین(ع) و به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در هنرسرای خورشید رونمایی شد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ 
کتاب «هنر، معاصر، اصفهان» (درآمدی بر هنر معاصر در اصفهان) با حضور اهالی فرهنگ و هنر رونمایی شد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ 
بانوان مجموعه‌های فرهنگی شهر اصفهان با هدف هم‌افزایی در حوزه فرهنگ پایداری گردهم جمع شدند.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ 
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در نشست اسطوره و کاربرد که در عمارت تاریخی سعدی برگزار شد، گفت: جامعه ای که اسطوره های خود را فراموش کند، به اسطوره های دیگران دلخوش می کند و این ات ...

یک نمایشنامه نویس مطرح گفت: به نظرم ما یا کمتر سراغ " اقتباس" رفته ایم و یا اصلا فراموش کرده ایم که بخشی از غنای معنایی و تماتیک آثار می تواند در چرخه دوباره نویسی و بازآفرینی، شکل تازه ای به خود ...
یک پژوهشگر حوزه روانشناسی با بیان اینکه برای داشتن نگاه درست به زندگی نباید هیچ‌گاه برای خود قوانین اشتباه و دست و پاگیر بگذاریم، گفت: باید بدانیم هیچ نقطه‌ای در زندگی نقطه پایان نیست و همیشه می‌ش ...
یک روانشناس و متخصص حوزه جوانان و خانواده تأکید کرد چیزی که می‌تواند ازدواج را برای فرد ممکن و مطلوب کند و رسیدن به بهره‌های آن را میسر کند رسیدن به قابلیت زوجیت است.
یک روانشناس سقوط شور عاطفی مرد را یکی از تأثیرات تأخیر در اقدام به ازدواج برای رسیدن به شرایط مالی مطلوب دانست و گفت: اگر پسر در بازه سنی مناسب اقدام به ازدواج نکند بخش زیادی از امکانات برای تأمین ...
6.0.9.0
گروه دورانV6.0.9.0