• ساعت : ۱۱:۲۰:۴۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ 
  • کد خبر : ۱۱۴۹۱
با واكسیناسیون كرونا، برای هم بمانیم
طرح های تبلیغات شهری با شعار "برای هم بمانیم" به موضوع واکسیناسیون کرونا اختصاص یافته است.

رییس اداره توسعه فرهنگ سلامت با اعلام این خبر گفت: با توجه به تاثیر واکسیناسیون بر کاهش تعداد فوتی‌های کرونا، براي بازگشت به زندگي عادي بايد 90درصد جمعيت واكسن بزنند.
فریناز تولائیان ضمن تاكيد بر اهميت اين موضوع افزود: با توجه به شرایط پاندمي كرونا و جهش های متوالی كه ویروس کرونا ایجاد کرده است، اداره توسعه فرهنگ سلامت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان به منظور افزايش آگاهي عموم جامعه درباره واكسن كرونا به نصب بنرهاي تبليغاتي در نقاط مختلف شهر و نيز تبليغات در فضاي مجازي اقدام کرده است.
وی اظهار داشت: موج جديد كرونا در راه است و در افرادي كه واكسينه نشده‌اند احتمال ابتلا به كرونا  18 برابر و احتمال بستري و مرگ ناشي از كرونا 12 برابر بيشتر است و  اين درحالي است كه واكسيناسيون مرگ و مير كرونا را 90 درصد كاهش مي‌دهد.
وی تصریح کرد: کاهش مرگ و میر کرونا با واکسیناسیون و  بازگشت به زندگی عادی با واکسیناسیون  از جمله جملات طرح های ارائه شده در تبلیغات واکسیناسیون با شعار "براي هم بمانيم" بوده که در سطح شهر مورد توجه شهروندان قرار گرفته خواهد شد و امیدوارم باعث برانگیختن عموم شهروندان و نيز تشویق افراد به تزريق هرچه زودتر واكسن كرونا گردد.
گفتنی است؛ علاقه مندان برای دریافت هر یک از طرح های تبلیغات شهری می توانند به سایت esfahanfarhang.ir مراجعه کنند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0