• ساعت : ۱۱:۸:۱۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ 
  • کد خبر : ۱۱۷۳۷
معرفی فرهنگ و هنر اصفهان به مخاطبان بین المللی ایرنا
در دیدار معاون فرهنگی شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با مدیر خبرگزاری ایرنا در استان بر لزوم انعکاس رویدادهای فرهنگی و هنری بین‌المللی اصفهان و استفاده از ظرفیت خبرگزاری ایرنا در این سطح تأکید شد.

مجتبی شاه‌مرادی در این دیدار با اشاره به جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان و جشنواره بین‌المللی نقاشی کودکان و نوجوانان اصفهان خواستار تعامل رسانه ها برای پوشش این نوع رویدادها و انعکاس تصویر واقعی اصفهان در سطح بین الملل شد.
وی با بیان اینکه معرفی اصفهان یکی از مأموریت‌های سازمان متبوعش است، ادامه داد: در کنار پرداختن به اخبار آلودگی هوا، فرونشست زمین و خشکی زاینده‌رود، باید در رسانه‌ها به امیدآفرینی هم بپردازیم و اصفهان زیبا و فرهنگ و هنر آن را نیز از طریق رسانه‌ها به مردم نشان دهیم.
وی تصریح کرد: تولید محتوا چندرسانه ای با محوریت گردشگری به چندین زبان دنیا از سوی سازمان انجام شده که آمادگی لازم برای در اختیار قرار آن به رسانه ها وجود دارد.
سیدحسن جوادی‌زاده، مدیر خبرگزاری ایرنا در استان اصفهان نیز در این دیدار اظهار داشت: به‌عنوان رسانه رسمی دولت و خبرگزاری مرجع کشور می‌توانیم همکاری‌های خوبی با سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان داشته باشیم.
وی افزود: در ابتدای حضورم در خبرگزاری ایرنا درباره معضلات اصفهان مانند آلودگی هوا، فرونشست زمین و خشکی زاینده‌رود به تولید محتوا در قالب پرونده‌های خبری پرداختیم که تأثیرگذاری خوبی هم داشت اما پرداختن به حوزه فرهنگ و هنر با رویکرد بین‌المللی نیز جزو برنامه‌های ما است تا صرفاً به چالش‌ها و مشکلات اصفهان نپرداخته باشیم.
وی با اشاره به آمادگی این رسانه همکاری با معاونت فرهنگی شهرداری اصفهان تصریح کرد:  ظرفیت تولید محتوا براساس سوژه های دریافتی از سوی معاونت فرهنگی وجود دارد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0