سه‌شنبه, 7 تير 1401
  • ساعت : ۱۰:۶:۴
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ 
  • کد خبر : ۱۳۱۳۲
رئیس اداره توسعه فرهنگ شهروندی عنوان کرد:
اجرای طرح كلاس شهر در مدارس اصفهان رضایت بخش بوده است
رئیس اداره توسعه فرهنگ شهروندی روند آموزش کتاب‌های کلاس شهر در مدارس اصفهان را رضایت بخش دانست و گفت: خوشبختانه با تدریس این کتاب‌ها در چند ماه گذشته، دانش‌آموزان، مهارت‌های شهروندی در شهر را به خوبی فراگرفته اند.

به گزارش اداره ارتباطات معاونت فرهنگی شهرداری اصفهان، احمد رضایی با بیان اینکه طرح کلاس شهر حدود سه سال و نیم پیش آغاز و در دو سال گذشته در 43 مدرسه و 50 کلاس به صورت پایلوت اجرا شد، اظهار داشت: در آذرماه 1400 و همزمان با اعلام حضوری شدن مدارس، کتاب‌های اول و ششم دبستان چاپ شده و برای توزیع در اختیار اداره‌کل آموزش و پرورش استان قرار گرفت.

وی ضمن ابراز رضایت از روند آموزش کتاب‌های کلاس شهر در مدارس اصفهان، افزود: خوشبختانه با تدریس این کتاب‌ها در چند ماه گذشته دانش‌آموزان در کنار دروس معمول مانند ریاضی و علوم، مهارت‌های شهروندی در شهر را فرا گرفته و فعالیت‌های جنبی بسیار و گوناگونی درباره مباحث این کتاب‌ها انجام داده اند که نشان‌دهنده تأثیر خوب این طرح با همکاری مشترک شهرداری اصفهان و اداره‌کل آموزش و پرورش استان است.

رئیس اداره توسعه فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان درباره چشم‌انداز آینده طرح کلاس شهر گفت: جلسات کمیته ویرایش محتوای کتاب‌های طرح کلاس شهر از هشتم اردیبهشت ماه آغاز شده و بازخوردهایی که از آموزگاران، مدیران و کارشناسان نواحی آموزش و پرورش دریافت شده در این جلسات مطرح می‌شود.

رضایی ادامه داد: درباره محتوای این کتاب‌ها از 58 مسئول و کارشناس حوزه مدیریت شهری نظرسنجی شده است که در این جلسات مطرح و ویرایش جدید این کتاب‌ها به‌زودی مورد تأیید قرار می‌گیرد.

وی ابراز امیدواری کرد این کتاب‌ها در سال تحصیلی 1402-1401 به موقع در اختیار آموزش و پرورش قرار گیرد و این طرح با قوت و کیفیت بهتری در سال تحصیلی آینده اجرا شود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0