سه‌شنبه, 7 تير 1401
  • ساعت : ۱۰:۲۳:۲۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ 
  • کد خبر : ۱۳۱۵۵
ارتقای سواد سلامت روانشناختی با «دوشنبه‌های زندگی»
مسئول فرهنگسرای پرسش از برگزاری رویداد "دوشنبه‌های زندگی" خبر داد و گفت: این رویداد با هدف ارتقای سواد سلامت روانشناختی افراد برگزار می شود.

به گزارش اداره ارتباطات معاونت فرهنگی شهرداری اصفهان، نفیسه مظاهری اظهار داشت: امروزه با توجه به تغییر شیوه زندگی و آسیب‌هایی که به‌واسطه کرونا در حیطه روابط بین فردی و سلامت روان افراد به‌وجود آمده و بنا به پژوهش‌های انجام شده به نظر می‌رسد افراد در مواجهه با مسائل زندگی فاقد توانایی‌های لازم و اساسی هستند و همین امر آنان را در رویارویی با مسائل و مشکلات زندگیِ روزمره آسیب پذیر می‌کند.

وی افزود: عدم آگاهی افراد راجع به مهارت‌های درون فردی و بین فردی ریشه بسیاری از مشکلات خانوادگی و اجتماعی گزارش شده که کسب مهارت در این زمینه لازمه یک زندگی موفق است و این مهارت با آموزش امکان پذیر خواهد بود.

مسئول فرهنگسرای پرسش ادامه داد: فرهنگسرای پرسش با هدف ارتقای سواد سلامت روانشناختی افراد به برگزاری دوره آموزشی و مهارتی با عنوان "دوشنبه های زندگی" اقدام کرده است که به‌صورت کارگاهی از تاریخ 9 خردادماه دوشنبه های هر هفته از ساعت 16:30 الی 19:30 در محل فرهنگسرای پرسش با حضور اساتید و روانشناسان توانمند و باتجربه برگزار می‌شود.

مظاهری با اشاره به موضوعات این دوره تصریح کرد: آموزش مهارت‌های جرأت مندی، پرورش ذهن و اصول تمرکز فکر، بررسی اختلالات روانشناختی شامل اضطراب و افسردگی و نیز پرداختن به موضوع هوش هیجانی و نیز سایر مهارت‌های زندگی از جمله موضوعات این کارگاه ها است.

وی گفت: علاقمندان می‌توانند برای شرکت در این دوره‌ها به سایت فرهنگسرای پرسش به آدرسporsesh.ir  مراجعه کرده و با دریافت جدول آموزشی و اطلاع از زمان برگزاری کارگاه‌ها و اساتید مربوطه ثبت نام خود را کامل کنند.

گفتنی است؛ شرکت کنندگانی که در هر چهار کارگاه پیش بینی شده ثبت نام کنند از امتیاز ویژه این دوره که اختصاص یک ساعت مشاوره رایگان تلفنی یا حضوری است برخوردار خواهند شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0