سه‌شنبه, 7 تير 1401
  • ساعت : ۹:۲۰:۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ 
  • کد خبر : ۱۳۲۰۲
چراغی در میان مه؛ روایت ایستادگی قهرمانان
کارگردان نمایش چراغی در میان مه گفت: این نمایش روایتی است در دو زمان و مکان مختلف که هر دو به نوعی تداعی کننده زمان جنگ هستند.

به گزارش اداره ارتباطات معاونت فرهنگی شهرداری اصفهان، محمد جواد صرامی افزود: این نمایش از ۵ خرداد در سالن تماشا تالار هنر به روی صحنه رفته و تا ۲۱ خرداد میزبان علاقه مندان خواهد بود.

وی با اشاره به استقبال فراوان مردم از این نمایش، اظهار داشت: بسیاری از مردم و علاقه مندان به هنر نمایش و حتی هنرمندان به تماشای این نمایش نشستند که مورد پسند بسیاری واقع شده است.

وی در رابطه با دلیل نام گذاری این نمایش با عنوان چراغی در میان مه، تصریح کرد: به طور معمول زمانیکه در میان مه هستید نمی توانید چیزی را ببینید و برای اینکه راه را گم نکنید نیاز به چراغ یا نور دارید، در بطن نمایش نیز تماشاگر در ژانرهای مختلف این نمایش به دنبال کور سوی امید یا همان نور مورد نظر در مه است.

کارگردان این نمایش با اشاره به روایت این نمایش، گفت: این نمایش روایتی است در دو زمان و مکان مختلف که هر دو به نوعی تداعی کننده زمان جنگ هستند، در این نمایش با دو دوره جنگ یکی جنگ در زمان حاضر یا کرونا و دیگری جنگ و همان دفاع مقدس روبرو هستیم این دو روایت در دو زمان مختلف و در راستای هم پیش می روند تا جایی که در یک زمان به یک قصه مشترک با یکدیگر می رسند.

صرامی افزود: نمایش چراغی در میان مه روایت قهرمانانی است که در دو زمان مختلف چه در زمان جنگ و چه در دوران کرونا در برابر دشمنان ایستادگی کردند.

وی با اشاره به ایفای نقش یک هنرمند در این نمایش، ادامه داد: سید پویا امامی تنها بازیگر این نمایش است که در چند بخش مختلف ایفای نقش می کند و این کار نیز یکی از مزیت های این نمایش محسوب می شود.

صرامی خاطرنشان کرد: در این اثر تلاش شده تا با نمایش پروداکشن های ویژه مانند اصوات و نور به نمایش هویت داده شود که در این زمینه موفق بودیم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0