• ساعت : ۱۵:۴۳:۲۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ 
  • کد خبر : ۳۹۷۰
تبیین نقش اصفهانی‌ها در تاریخ كارآفرینی كشور
همایش "سفری در تاریخ کارآفرینی"، 10 آذر در سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی برگزار می شود.

هفته جهانی کارآفرینی جشن نوآوران و کارآفرینانی است که به دنبال راه اندازی استارتاپ خود در حوزه هایی برای سبک زندگی، رشد اقتصادی و گسترش رفاه بشر هستند.

نوامبر هر سال در طول یک هفته، این اتفاق برای الهام بخشی مردم سراسر دنیا از طریق فعالیت های محلی، ملی و جهانی برپا می شود و هدف این رویداد کمک به آن ها برای کشف پتانسیل های بالقوه شان در حوزه نوآوری و کارآفرینی است.

مدیر خانه جوان با اشاره به هفته جهانی کارآفرینی گفت: همایش "سفری در تاریخ کارآفرینی" در همین راستا از سوی خانه جوان وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان برنامه ریزی شده است.

فاطمه اکبرزاده با بیان اینکه قرار است در این برنامه به حوزه کار آفرینی در گذشته ایران رجوع شود، اظهار داشت: کوروش خسروی، آزرمیدخت فرهیخته والا و مهدی ابوالحسنی، روز یکشنبه 10 آذر از ساعت 16:30 تا 18:30 در سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی به این مقوله می پردازند.

وی افزود: قرار است در این همایش نگاه و اهمیت مردم ایران به ویژه اصفهانی ها در گذشته به کار مشخص و  همچنین الگوبرداری از قرض الحسنه های سنتی برای ایجاد کار تببین شود یعنی چگونه افراد سرمایه های خودشان را جمع آوری می کردند تا در یک طرح اقتصادی آن را سرمایه گذاری کنند.

مدیر خانه جوان خاطرنشان کرد: در این همایش نقش مشاغل پنهان در بحث های جامعه شناختی نیز  بررسی می شود.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.5.0
    V5.5.5.0