• ساعت : ۱۱:۵۵:۳۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ 
  • کد خبر : ۳۹۷۷
خوانش امروز ما از گذشته در "اصفهان به روایت"
برنامه "اصفهان در روایت2"، 13 و 14 آذرماه از ساعت 16 تا 20 در موزه هنرهای معاصر برگزار می شود.

مدیر دفتر تخصصی سینما وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان گفت: برنامه "اصفهان در روایت 1" سال گذشته برگزار شد و اکنون "اصفهان در روایت2"، 13 و 14 آذرماه از ساعت 16 تا 20 در موزه هنرهای معاصر برگزار می شود.

مصطفی حیدری اظهار داشت: این برنامه خوانش امروز ما از گذشته اصفهان است که از سوی دفتر تخصصی سینما و با همکاری مرکز اصفهان شناسی و خانه ملل از مراکز وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در این برنامه مستندهایی از اساتید بزرگ اکران می شود، افزود: "رواق منظر دوست" اثر رضا مهیمن، "آدم های روی پل" اثر فرهاد بردبار، "گودال در یک روز کهنه" اثر احمد رضایی و "پایتخت صوفی بزرگ" اثر روبرت ارسکین اکران می شود.

مدیر دفتر تخصصی سینما در مورد مستند پایتخت صوفی بیان کرد: این مستند در گنجینه دانشگاه اصفهان در فیلمی 16 میلی متری نگهداری می شود که به همت دفتر تخصصی سینما و با همکاری صدا و سیمای مرکز اصفهان این فیلم به حالت دیجیتال تبدیل شد و دفتر تخصصی سینما در حال زیرنویس کردن آن برای اکران است که برای اولین بار توسط دفتر تخصصی سینما اکران می شود.

حیدری خاطرنشان کرد: در این برنامه مرتضی نعمت اللهی، محمود درویش، حسین مسجدی، عبدالمهدی رجایی، محمد عرب، فرهاد بردبار و علیرضا ارواحی سخنرانی می کنند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.5.0
    V5.5.5.0