• ساعت : ۱۶:۵۳:۵۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ 
  • کد خبر : ۳۹۷۸
مدال مدافعان نوجوان بر گردن ستاره‌های شهر
آیین افتتاحیه "منظومه ستارگان" پنجشنبه 14 آذر ساعت 10 صبح در سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی برگزار می شود.

رییس اداره امور فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان گفت: آیین افتتاحیه "منظومه ستارگان" روز پنجشنبه 14 آذر ساعت 10 صبح در سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی با سخنرانی علیرضا روحانی معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان برگزار می شود.

سید صالح خشوعی با بیان اینکه "منظومه ستارگان" برنامه ای برای ستاره شدن نوجوانان 12 تا 18 سال است، اظهار داشت: این برنامه توسط40 نفر از نوجوانان و جوانان 16 تا 22 سال برگزار می شود که با همکاری خانه نوجوان و فرهنگسرای پایداری از مراکز فرهنگی وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان برنامه ریزی شده است.

وی افزود: در افتتاحیه این پویش 13 شاخص ورزشی، هنرهای تجسمی، موسیقی، رسانه و صنایع دستی و ... به نوجوانان اعلام می شود که تا 14 دی ماه فرصت دارند در سایت manzoomeisf.ir در یکی از این شاخص ها ایده یا طرحی برای خوشحالی مردم شهرشان بدهند.

وی تصریح کرد: اختتامیه "منظومه ستارگان" پس از داوری این آثار و ایده ها در ایام دهه فجر برگزار می شود و برگزیدگان مدال مدافعان نوجوان را دریافت می کنند تا زمانی برای اجرای ایده شان به آن ها اعلام شود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.5.0
    V5.5.5.0