• ساعت : ۱۷:۴:۳۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ 
  • کد خبر : ۳۹۷۹
ترویج و توسعه كار داوطلبانه در همایش "مهر بی منت"
سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان همزمان با روز جهانی داوطلب همایش "مهر بی منت" را با هدف ترویج و توسعه کار داوطلبانه در هنرسرای خورشید برگزار می کند.

معاون اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان گفت: تلاش مدیریت شهری شهرداری اصفهان همواره این بوده که تسهیلگر مادی و معنوی موسسات مردم نهاد و سمن هایی که به صورت داوطلبانه فعالیت می کنند، باشد.

مرتضی رشیدی اظهار داشت: در مناسبت های مختلف ملی و مذهبی فراخوان هایی را اعلام می کنیم و به واسطه آن فراخوان از موسسات و سمن های مردم نهاد دعوت می کنیم تا در خلق رویدادها در کنار مدیریت شهری قرار بگیرند و آن ها را به کمک های مادی و معنوی در رسیدن به اهدافشان هدایت می کنیم.

وی بیان کرد: یکی دیگر از وظایف معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان حمایت از مجموعه ها و سمن هایی است که در راستای تحقق اهداف و دغدغه های مدیریت شهری و برای  زیست پذیر کردن شهر در تلاش هستند.

وی تصریح کرد: هدف این معاونت این است که سمن های هم موضوع را برای انجام کار داوطلبانه کنار هم قرار دهد و کارگروهی از آن ها برای انجام بهتر مسئولیت اجتماعیشان با حضور مسئولین تشکیل شود.

رشیدی با بیان اینکه با هر فعالیت داوطلبانه، همراهی می شود، گفت: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تا کنون در مسئولیت پذیر کردن نهادهای مدنی موفق عمل کرده است چون هر چه قدر شهروندان در فعالیت های داوطلبانه حضور و مشارکت بیشتری داشته باشند دغدغه آن ها برای رسیدن به شهری فعال و پویا و آرمانی بیشتر می شود.

وی افزود: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در همین راستا همزمان با  14 آذر روز جهانی داوطلب با همکاری هلال احمر استان اصفهان همایشی با عنوان "مهر بی منت"را  با هدف ترویج و توسعه کار داوطلبانه در هنرسرای خورشید برگزار می کند.

معاون اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: در این برنامه دو نفر از افرادی که فعالیت های خیرخواهانه و داوطلبانه زیادی در اصفهان انجام داده اند، سخنرانی می کنند، همچنین از مجموعه کتاب های نشر سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در حوزه کودک رونمایی خواهد شد. 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.5.0
    V5.5.5.0