سه‌شنبه, 6 اسفند 1398
  • ساعت : ۱۷:۹:۳۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ 
  • کد خبر : ۳۹۸۰
شهری پویا با جوانان داوطلب
نشست سوم برنامه "کار داوطلبانه" با هدف کسب مهارت، موفقیت شغلی و به مناسبت روز جهانی داوطلب، 13 آذر در تالار ادب برگزار می شود.

رئیس دفتر تخصصی جوان گفت: نشست سوم برنامه "کار داوطلبانه" با هدف کسب مهارت، موفقیت شغلی و به مناسبت روز جهانی داوطلب 13 آذر از ساعت 17 تا 20 در تالار ادب با سخنرانی علیرضا نبی، عبدالحسین ساسان و کوروش خسروی برگزار می شود.

فاطمه اکبرزاده اظهار داشت: جوانان به دنبال کسب مهارت شغلی در عرصه های مختلف هستند که باید با حضور در شرکت ها، کارخانه ها و ادارات این مهارت را به صورت داوطلبانه کسب کنند تا در این فضا برای کسب و کار آماده شوند.

وی با بیان اینکه دفتر تخصصی جوان وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان به دنبال آن است که فرهنگ کار داوطلبانه در شهر افزایش پیدا کند، افزود: این برنامه سلسله وار ادامه پیدا می کند تا این محرک در ذهن مخاطب ایجاد شود و فضای داوطلب بودن در همه ادارات و موسسات ساخته شود.

وی تصریح کرد: اینگونه فعالیت و پویایی به شهر برمی گردد همچنین کارفرما فرصت پیدا می کند از بین داوطلبین گزینه خود را برای استخدام پیدا کند و مسئولیت اجتماعی هم در افرادتقویت می شود.

گفتنی است؛ علاقه مندان برای ثبت نام در این برنامه می توانند به آدرس www.eventcenter.ir/vlntday-pishtazi  مراجعه کنند.

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.5.0
    V5.5.5.0