دوشنبه, 31 خرداد 1400
  • ساعت : ۱۱:۲۷:۵۱
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ 
  • کد خبر : ۸۲۸۰
ارائه خدمات مشاوره ای با طرح «روی خط زندگی»
سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با اجرای طرح «روی خط زندگی» خدمات مشاوره‌‌ای را به مجتمع‌های مسکونی شهر اصفهان ارائه می دهد.

رئیس اداره امور اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با اعلام این خبر اظهار داشت: در طرح «روی خط زندگی» که از اوایل خردادماه آغاز شده به ارائه خدمات مشاوره‌ای حضوری به شهروندان پرداخته می شود.

مسعود مهدویان‌فر افزود: در یک برهه زمانی با شیوع بیماری کرونا با افزایش تنش‌ها و منازعات در خانواده‌ها روبه‌رو بودیم، بنابراین تصمیم گرفتیم برنامه «روی خط زندگی» را در مجتمع‌های مسکونی بزرگ و پرجمعیت شهر اصفهان اجرا کرده و به شهروندان خدمات مشاوره‌ای رایگان ارائه دهیم.

وی ادامه داد: این مشاوره‌ها در حوزه‌های فرزندپروری، آموزش‌های پیش از ازدواج، اختلافات زوجین و مهارت‌های زندگی به شهروندان متقاضی ارائه می‌شود و افرادی هم که نیاز به مشاوره‌های تکمیلی داشته باشند را به مراکز مشاوره زیر نظر سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان ارجاع می‌دهیم.

به گفته رئیس اداره امور اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان اجرای این طرح از اوایل خرداد آغاز شده و تا پایان خردادماه نیز ادامه دارد.

مهدویان‌فر با بیان اینکه این مشاوره‌ها به صورت فردی ارائه می‌شود، تصریح کرد: اطلاعیه اجرای طرح از چند روز قبل در هر مجتمع مسکونی به اطلاع ساکنان آن می‌رسد و سپس چهار مشاور در روز اعلام‌شده با مراجعه به مجتمع به افراد متقاضی خدمات مشاوره‌ای ارائه می‌دهند.

به گفته وی، در مجموع 50 نفر از مشاوران در طرح «روی خط زندگی» با اداره امور اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان همکاری می‌کنند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.3.0
    V5.7.3.0