دوشنبه, 31 خرداد 1400
  • ساعت : ۱۱:۳۴:۳۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ 
  • کد خبر : ۸۲۸۱
ثبت نام كلاس های موسیقی در هنرسرای خورشید
مدیر هنرسرای خورشید از شروع ثبت نام دوره های موسیقی این مرکز از 20 تا 30 خرداد خبر داد.

جلال رمضانی اظهار داشت: علاقه مندان به ثبت نام در دوره های آموزشی هنرسرای خورشید باید ابتدا در سامانه شهروندی ثبت نام و سپس وارد سامانه اصفهان فرهنگ شده و با انتخاب هنرسرای خورشید، کلاس مورد نظر خود را ثبت کنند.

وی افزود: دوره های آموزشی این هنرسرا شامل آواز، تار، سه تار، گیتار، سنتور، ویلن، پیانو، دف و تنبک بوده که ویژه گروه سنی ۹سال به بالا برنامه ریزی شده است.

وی تصریح کرد: کلاس های آقایان در روزهای زوج و کلاس های بانوان در روزهای فرد برگزار می شود که هر یک از کلاس ها به صورت حضوری به مدت ۱۰جلسه به صورت آموزش خصوصی در۲۰ دقیقه برگزار می شود و تا پایان شهریورماه به مدت سه ماه دایر خواهد بود.

مدیر هنرسرای خورشید ادامه داد: هنرسرای خورشید وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان دارای شورای تخصصی موسیقی بوده که در انتخاب اساتید مشاوره و راهنمایی می دهند و این شورا به پیشنهاد مدیران و معاونان هنری سازمان از اساتید دانشگاه و موزیسین های مطرح شهر اصفهان انتخاب و به تایید معاون فرهنگی شهردار می رسند.

رمضانی بیان داشت: هنرسرای خورشید در شرایط فعلی کرونا  در زمینه برگزاری و ضبط کنسرت های زنده و اجرا در فضای مجازی و همچنین ضبط برنامه های موسیقی مناسبتی همانند هفته فرهنگی اصفهان و بزرگداشت های شعرا از جمله خیام و فردوسی فعالیت دارد.

وی خاطرنشان کرد: علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کلاس ها و برنامه های این مرکز می توانند به محل هنرسرای خورشید واقع در بزرگراه شهید چمران، جنب شهرداری منطقه 7 مراجعه کرده و یا با شماره 34593560 تماس حاصل کنند.

امتیاز :  ۳.۳۳ |  مجموع :  ۳

برچسب ها

    5.7.3.0
    V5.7.3.0