سه‌شنبه, 7 تير 1401
  • ساعت : ۹:۳۳:۵۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ 
  • کد خبر : ۱۳۲۳۷
برنامه «عشق شورانگیز ما» ؛ بیان‌كننده استحكام خانواده‌ها
برنامه گفت و گو محور «عشق شور انگیز ما» با موضوع خانواده همراه با شعرخوانی و اجرای علیرضا خمسه و با حضور دکتر راضیه ایزدی و محمدرضا عابدی از کارشناسان حوزه خانواده برنامه ریزی شده است.

به گزارش اداره ارتباطات معاونت فرهنگی شهرداری اصفهان، کارگردان برنامه عشق شورانگیز ما گفت: این برنامه راجع به بستر زندگی زن و شوهرها است تا بیان کند هیچ چیز به غیر از یک عشق شورانگیز نمی‌تواند خانواده و جریان روابط بین زن و مرد را مستحکم کند و موضوعی که مهم است جداشدن از مَنیت‌ها و پیوستن به ما شدن‌ها است.

حبیب  نریمانی اظهار داشت: این برنامه، یک تولید 26 قسمتی بوده که برای پخش از تلویزیون در حال تهیه است و با توجه به زندگی زوجین تلاش می‌کند تا راهکارهای خوبی برای مستحکم کردن روابط زن و شوهرها ارائه دهد تا اگر کسی در زندگی خود مشکلی پیدا کرد با دیدن این برنامه و شنیدن صحبت‌های کارشناسان احساس خوبی نسبت به زندگی خود پیدا کند و آن را بهتر ادامه دهد.

وی افزود: این برنامه تلاش دارد که با گرافیک جدید و با استفاده از کادر و عوامل خوب و حرفه‌ای و با چهره‌های شناخته شده حرکت مثبت خود را با موضوع خانواده پیش ببرد و برنامه مفیدی واقع شود.

وی تصريح کرد: تولید محتوای ما با هدف اثرگذاری بر روح و جان مخاطب خود بوده که امیدواریم این برنامه نیز بتواند تاثیر خوب خود را در جامعه و اجتماع بگذارد.

گفتني است؛ برنامه تلويزيوني «عشق شور انگیز ما» شنبه ها و دوشنبه ها ساعت 18 از شبكه اصفهان پخش شده و يكشنبه ها و سه شنبه ها ساعت 11 بازپخش مي شود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0