• ساعت : ۱۹:۲۷:۸
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ 
  • کد خبر : ۱۱۷۳۲
دست مریزاد مدیران شهری به قهرمانان شهر
مراسم "شبی با قهرمانان" به مناسبت تجلیل از افتخارآفرینی های ورزشکاران اصفهانی در ماه های اخیر و گرامیداشت سال نو میلادی به همت معاونت ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان برگزار شد.

در این مراسم از علیرضا مختاری، یکتا جمالی، رسول معتمدی، رسول جزینی، محسن نصر اصفهانی و ابراهیم مؤمنی، ورزشکاران و مربیان افتخار آفرین اصفهان طی ماه های اخیر تجلیل شد و آنیا هوسپیان، مانیا شاه‌جهانیان، میگوئل تکسیرا، کریستوفر کنت و گئورگی گولسیانی نیز به بهانه فرا رسیدن سال نو میلادی تکریم شدند.
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان ضمن گرامیداشت یاد و‌ خاطره پهلوانان عرصه مقاومت، سردار قاسم سلیمانی و سردار احمد کاظمی و با عرض خیرمقدم به حضار، ابراز امیدواری کرد جامعه قهرمانان اصفهان هر روز بیش از قبل بدرخشند.
حجت الاسلام مهروی پور با بیان اینکه به نمایندگی از همکارانم در شورای اسلامی شهر اصفهان در این برنامه حضور پیدا کرده است، اظهار داشت: شورای ششم تاکید ویژه ای بر مباحث فرهنگی و ورزشی در باب سلامت مردم دارد.
وی افزود: افتخار می کنیم که حامی شهر و استانمان و حامی کسانی که پرچم ایران را در میادین بین المللی به اهتزاز در آوردند هستیم و تا جایی که در توان ما است از ورزش و قهرمانان حمایت می کنیم.
مدیرعامل باشگاه سپاهان قهرمانان ارزشمند را طلایه داران تلاش و افتخار آفرینی برشمرد و گفت: به رسم فرهنگ ناب ایرانی و اسلامی، از بازیکنان خارجی که مهمان ما هستند به مناسبت سال نو میلادی و میلاد حضرت مسیح نیز تجلیل می شود.
محمدرضا ساکت ضمن گرامیداشت نام و یاد شهید سپهبد سلیمانی اظهار داشت: سالی پر از صلح و آرامش برای جهانیان آرزومندم و از حمایت شورای اسلامی شهر اصفهان تشکر می کنم.
روایت ها و قصه ها به اسطوره ها زنده اند
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در این آیین گفت: اگر قرار است اصفهان شهر زندگی شود، بخشی از زندگی، شور و نشاط است که بهترین وسیله برای دست یابی به آن ورزش است و جامعه ورزش کمک می کنند نبض زندگی و نبض ورزش در شهر ما قوی تر بزند.
مجتبی شاه‌مرادی افزود: شهرها به روایت و قصه ها و روایت و قصه ها به اسطوره ها زنده اند لذا اگر نسل امروز، صدای قهرمانان و اسطوره هایش را شنیده و آن ها را به خوبی بشناسد، مسیر پیش رو را دقیق تر و بهتر طی می کنند.
ارزش هر شهری به سرمایه‌های آن است
به گفته شهردار اصفهان، ارزش هر شهری به سرمایه‌های آن است و یکی از بزرگترین سرمایه‌های اجتماعی هر شهر، قهرمانان و ورزشکاران آن شهر هستند.
علی قاسم زاده تصریح کرد: خوشبختانه شهر اصفهان به خاطر وجود باشگاه‌ های بزرگی مانند سپاهان و ذوب‌آهن، یک شهر سرمایه دار از نظر ورزشی لحاظ می شود و امیدواریم در کنار شما قیمت شهر را افزون کنیم.
در جریان برگزاری این مراسم، قهرمانان و بازیکنان خارجی نیز به بیان نظرات خود پرداختند.
محرم نویدکیا، سرمربی تیم سپاهان از برگزاری این مراسم تشکر کرد و از مسئولان شهری درخواست داشت به منطقه ده شهرداری اصفهان که زادگاه اوست، توجه بیشتری داشته باشند.
گئورگی گولسیانی، مدافع تیم سپاهان با بیان اینکه پنج سال است در اصفهان زندگی می ‌کنم، برای همه مردم آرزوی سلامتی کرد و گفت: امیدوارم سال میلادی سال خوبی باشد و بتوانیم قهرمان لیگ و آسیا شویم.
میگوئل تکسیرا، مربی تیم فوتبال سپاهان نیز بیان داشت: خاطرات بسیار خوبی از شهر اصفهان دارم و پس از چند فصل خوبی که با تیم های سپاهان و ذوب آهن گذراندم، امیدوارم با تیم سپاهان، قهرمان لیگ برتر شویم.
کریستوفر کنت، دروازه بان تیم سپاهان هم از اینکه او و خانواده اش به این مراسم دعوت شده اند، ابراز خشنودی کرد واز باشگاه سپاهان به واسطه اینکه امکان حضور خانواده اش در اصفهان را فراهم کرده است، تشکر کرد.
آنیا هوسپیان، مربی بدنساز تیم ملی والیبال بانوان با بیان اینکه به عنوان یکی از افراد جامعه ارامنه، برای شهرم افتخار آفریده ام، خوشحالم، بیان داشت: پیشتر ورزشکار تیم ملی قایقرانی بودم و در پنج سال اخیر نیز به عنوان مربی بدنساز تیم والیبال بانوان ذوب آهن فعالیت داشته ام.
رسول معتمدی، قهرمان وزنه برداری جهان نیز گفت: کسب افتخارات ورزشی باعث شادی مردم می‌شود.
وی با اشاره به قهرمانی اش در مسابقات قهرمانی جهان تصریح کرد: این افتخار نصیب من شده که در سال ۲۰۲۱ به عنوان بهترین وزنه بردار جهان در دسته ۱۰۲ کیلوگرم معرفی شوم.
رضا صادقی، سرمربی تیم فوتسال شهرداری اصفهان نیز از حضور شهردار اصفهان در مراسم تجلیل از بازیکنان و کادر فنی این تیم تشکر کرد.
گفتنی است در این مراسم از تیم والیبال بانوان شهرداری و تیم فوتسال شهرداری اصفهان نیز که در مسابقات شهرداری کلانشهرها به عناوین قهرمانی دست یافتند، تجلیل شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0