سه‌شنبه, 7 تير 1401
  • ساعت : ۹:۵۳:۴۴
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ 
  • کد خبر : ۱۳۱۵۰
ساخت روزنامه دیواری به سبك و قلم شهروندان ارشد
مسابقه جارچی با موضوع روزنامه نگاری شهروندان ارشد به همت باغ تجربه(دفتر تخصصی سالمند) در باغ غدیر برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات معاونت فرهنگی شهرداری اصفهان، در مسابقه جارچی، گنجینه‌های پنهان اصفهان یعنی شهروندان ارشد و پدر بزرگ و مادر بزرگ‌ها، خلاقیت و هنر خود را برای تولید روزنامه دیواری به کار گرفته‌ و به صورت گروهی، با یکدیگر به رقابتی دوستانه پرداختند.

شهروندان ارشد در این مسابقه در قالب گروه‌های چند نفره، همراه با خانواده، نوادگان و هم‌ سنین خود روزنامه دیواری‌های جذاب با موضوع‌های متفاوت، تهیه کردند.

مسابقه جارچی ویژه شهروندان ارشد اصفهان در 10 گروه برگزار شد که هر گروه به سبک و سلیقه خود، روزنامه دیواری متفاوتی را خلق کرد.

مسئول باغ تجربه تصریح کرد:‌ هدف از برگزاری مسابقه روزنامه دیواری جارچی این بود که سالمندان و شهروندان ارشد، به طور گروهی فعالیت داشته باشند و برای پیدا کردن مطالب مورد نیاز روزنامه دیواری خود، اقدام به مطالعه کردن کتاب‌ها و برقراری ارتباط با نسل‌های دیگر داشته باشند.

ژاله کرمانی افزود: برگزاری مسابقه جارچی با توجه به موضوع و عنوان خود، باعث شد تا گروه سنی سالمند و ارشد از لحاظ فکری فعال و نسبت به برخی مطالب، آگاه شود.

وی در رابطه با استقبال شهروندان ارشد از مسابقه جارچی بیان کرد: خوشبختانه استقبال شهروندان ارشد از مسابقه روزنامه دیواری بسیار خوب بود، زیرا آن‌ها را به دوران گذشته و تحصیلی خود برد و باعث شد تا احساس شادابی و سرزندگی کنند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0