دوشنبه - ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده

یادبودی برای استاد جلیل شهناز در "مِضراب عشق"
 

برگزاری دوره های آموزشی رسانه در اصفهان
 

برگزاری اولین رویداد آموزشی "تات" در سالن سوره 
 

تابستانی متفاوت را با فرهنگسرای پرسش تجربه کنید
 


هنر معلولان سرشار از احساس است
 

آموزش فرهنگ شهروندی به زبان کودکانه در "شهر بخیر"
 

ساخت گُل‌های کاغذی در باغ گلهای اصفهان
 

مسئولیت یا دغدغه اصفهانی بودن؟
 

اجرای ابر بازی های فکری در ویژه برنامه "ناژوان بهاری"

اجرای ابر بازی های فکری  در ویژه برنامه "ناژوان بهاری"
ویژه برنامه "ناژوان بهاری" با برگزاری بازی های فکری و برنامه های شاد روزانه میزبان شهروندان و مسافرین نوروزی در پارک جنگلی ناژوان است.

"ناژوان بهاری" از جمله برنامه هایی است که در ایام نوروز و در قالب بازی های فکری، جنبشی و برنامه های شاد خانوادگی با هدف ایجاد شور و نشاط در بین مسافرین نوروزی در پارک جنگلی ناژوان اصفهان که یکی از بزرگترین پارک های طبیعی کشور است، در حال برگزاری است.
این برنامه از 3 فروردین آغاز شده و تا 16 فروردین به جز 12 و 13، در پارک جنگلی ناژوان روزانه میزبان بیش از ده هزار نفر از شهروندان و به ویژه مسافرین نوروزی است.
از جمله آیتم های ناژوان بهاری می توان به مسابقات خانوادگی اشاره کرد که در این بخش و با دعوت از خانواده هایی که از شهرهای مختلف به اصفهان سفر کرده اند، مسابقات فکری برگزار می شود که با استقبال بسیار خوبی همراه بوده است.
اجرای استنداپ، تئاتر، موسیقی سنتی، موسیقی پاپ، تقلید صدا، خیمه شب بازی و نمایش حاجی فیروز از دیگر بخش های این برنامه است که توسط هنرمندان و بازیگران خوب شهر اصفهان برگزار می شود.
قسمتی دیگر از ویژه برنامه ناژوان بهاری اجرای ابر بازی های فکری است که در این بخش و با جمع آوری بازی های کشورهای مختلف و طراحی آنها در سایزهای بزرگ، کودکان و خانواده ها می توانند در کنار یکدیگر به تفریح بپردازند.
استفاده صحیح از اوقات فراغت، هم بر زندگی افراد و هم بر جامعه می  تواند تأثیر مثبت داشته باشد و استفاده نادرست از آن باعث بروز مشکلات می شود. در ایام نوروز که مسافرت به شهرهای مختلف افزایش پیدا می کند، در نظر گرفتن فضاها و برنامه های مختلف که با روحیه هم وطنان سازگار باشد می تواند اوقات فراغتی مناسب را برای آنها رقم بزند.
برنامه "ناژوان بهاری" با در نظر گرفتن آداب و رسوم و نیازهای تفریحی مسافرین نوروزی با اقلیت های مختلف و برگزاری برنامه های شاد و مفرح، توانسته اوقات فراغتی سالم را برای گردشگران و حاضرین در پارک ناژوان رقم بزند.
علاقه مندان برای بهره مندی از برنامه های ناژوان بهاری می توانند تا 16 فروردین هر روز از ساعت 10 صبح تا 20 شب به محل پارک جنگلی ناژوان واقع در میدان سهروردی، ناژوان، خیابان الفت، پشت اکواریوم مراجعه کنند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.