چهارشنبه - ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
میدان نقش جهان میزبان بیش از 400 عنوان بازی
 

سلامت اجتماعی شهر در گرو تفریح بانوان
 

روایت زندگی یک سفیر در رُمان "بیداری"
 

14 سال در جستجوی آسمان تاریک
 

روایت "اصفهان گرد" از خانه تاریخی نظام الاسلام
 


پویش بانوی آب برای اولین بار در اصفهان
 

برگزاری جشن "روایت غدیر" در پارک مسجدعلی خوراسگان
 

استقبال بیش از 50 هزار نفر از جشن "خبر بزرگ"
 

سینما باید در سبد فرهنگی کودکان قرار گیرد
 

انتشار خبرنامه علمی "نگرش" ویژه کتابداران

انتشار خبرنامه علمی "نگرش" ویژه کتابداران
خبرنامه علمی مدیریت اطلاعات و دانش شناسی با عنوان "نگرش" از سوی امور کتابخانه های سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان منتشر می شود.

رئیس امور کتابخانه های سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با اعلام این خبر گفت: رشته کتابداری به عنوان یکی از حوزه های زیرمجموعه مدیریت اطلاعات و دانش شناسی محسوب شده و نیازمند به روز رسانی دانش و اطلاعات کتابداران و فعالان این حوزه است.
طیبه فاطمی اضافه کرد: اداره امور کتابخانه ها نیز با هدف دسترسی به آخرین دانش و اطلاعات تخصصی حوزه کتابداری و فناوری های روز دنیا، کتابخانه های بزرگ در سطح جهان، جشنواره ایده آفرینی کتابخانه ای و همچنین ارتقای سطح علمی، دانش و سواد اطلاعاتی کتابداران فعال در کتابخانه های زیرمجموعه شهرداری اصفهان به انتشار خبرنامه الکترونیکی "نگرش" اقدام کرده است.
او با بیان اینکه تاکنون سه شماره از این نشریه منتشر شده و در اختیار کتابداران شهرداری اصفهان قرار گرفته است، گفت: آخرین اطلاعات درباره پروژه ها، خدمات فنی و کتابخانه ای و مهارت های افزایش دانش سواد اطلاعاتی و مبانی دانش از دیگر مطالبی است که در اختیار کتابداران و مشتاقان این حوزه قرار می گیرد.
او تصریح کرد: شماره دوم این نشریه الکترونیکی به وفات استاد مرتضی تیموری، استاد پیشکسوت و از مدیران ارشد و شاخص حوزه علم کتابداری اختصاص یافت.
رئیس امور کتابخانه ها با بیان اینکه محتوای این نشریه ازسوی کتابداران فعال و شاخص اصفهان تامین می شود، اظهار کرد: کلیه کتابداران فعال در کتابخانه های شهرداری اصفهان و سایر کتابخانه ها می توانند از طریق تماس با شماره 32239934 و یا کانال تلگرامی @cle_ir نسبت به ارسال مطلب برای انتشار در نشریه اقدام کنند.
او خاطرنشان کرد: کتابداران کتابخانه های شهرداری اصفهان، متخصصان علم اطلاعات و دانش شناسی کتابخانه دیجیتال کتابخانه مرکزی در زمینه ارائه، جمع آوری و پردازش اطلاعات این نشریه سهیم هستند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.