چهارشنبه - ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
"وقف‌نامه حمام و مسجد علیقلی آقا" رونمایی می‌شود
 

همدردی با سیل‌زدگان در نمایشگاه «قاب‌های همدلی»
 

فرهنگ عامه به روایت سینما با حضور امراله احمدجو
 

هم عهدی با شهدا، همدردی با سیل‌زدگان
 


عطر فرهنگ و هنر در اردیبهشت اصفهان می‌پیچد
 

گسترش فرهنگ ایثار در جامعه با شعار "همدلی برای ایران"
 

نگاهی بر تأثیر رسانه بر ذهن در نمایش "خانه‌ای وجود داشت"
 

برگزاری همایش ادبی "نقش نهان" با محوریت"تصویر در شعر"
 

خانه نوجوان میزبان جشنواره هنرهای تجسمی "فراتر از واژه‌"
 

برپایی سومین مرحله دوره آموزشی "گردشگران نوجوان"

برپایی سومین مرحله دوره آموزشی "گردشگران نوجوان"
سومین مرحله دوره آموزشی گردشگران نوجوان به همت اداره گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی برگزار می شود.

رئیس اداره گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با اعلام این خبر گفت: رسالت اصلی اداره گردشگری برگزاری برنامه هایی با محوریت توسعه فرهنگ گردشگری و بسترسازی برای قرار دادن هرچه بیشتر گزینه «سفر» در میان دایره انتخاب های مخاطبان است.
علیرضا مساح افزود: از آنجا که امر آموزش در رده های سنی کودک و نوجوان از بازدهی و مطلوبیت بالاتر  و بهتری برخوردار است، طرحی را در قالب دوره های مختلف آموزش با عنوان گردشگران نوجوان یا گردشگران کوچک طراحی کردیم.
او ادامه داد: هدف از اجرای این طرح آشناسازی نوجوانان با مبحث گردشگری و تمامی ابعاد و جنبه های مرتبط با آن است که با مشارکت سازمان مردم نهاد رویش جوانه های نقش جهان برگزار می شود.
او با اشاره به برگزاری دوره های قبلی این طرح، تاکید کرد: دو مرحله پیشین این دوره آموزشی با محوریت آشنایی با جاذبه های گردشگری اصفهان، انواع گردشگری فرهنگی، سلامت، مذهبی و طبیعت گردی، مشاغل موجود در هتل ها، تورها و دفاتر گردشگری و همچنین نحوه انتخاب مقصد برای سفر و مراحل رزرو و تهیه بلیط از تورها و دفاتر گردشگری برگزار و با استقبال بسیار خوبی از سوی نوجوانان مواجه شد.
او با بیان اینکه سومین دوره آموزشی گردشگران نوجوان با ظرفیت بیشتر و کیفیت بهتری برگزار می شود، اظهار کرد: در این دوره تلاش می کنیم تا نوجوانان مقطع پنجم تا دهم ابتدایی را با بازارهای قدیمی، بناهای تاریخی، مذهبی و اماکن گردشگری تفریحی آشنا کنیم.
رئیس اداره گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: ثبت نام دوره آموزشی گردشگران نوجوان از 16 دی ماه آغاز شده و تا 5 بهمن ماه نیز ادامه دارد که متقاضیان می توانند برای ثبت نام و اطلاع از جزئیات برگزاری این دوره، با شماره تلفن های 32223363 - داخلی 103 و 09370055356 تماس بگیرند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.