چهارشنبه - ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
"وقف‌نامه حمام و مسجد علیقلی آقا" رونمایی می‌شود
 

همدردی با سیل‌زدگان در نمایشگاه «قاب‌های همدلی»
 

فرهنگ عامه به روایت سینما با حضور امراله احمدجو
 

هم عهدی با شهدا، همدردی با سیل‌زدگان
 


عطر فرهنگ و هنر در اردیبهشت اصفهان می‌پیچد
 

گسترش فرهنگ ایثار در جامعه با شعار "همدلی برای ایران"
 

نگاهی بر تأثیر رسانه بر ذهن در نمایش "خانه‌ای وجود داشت"
 

برگزاری همایش ادبی "نقش نهان" با محوریت"تصویر در شعر"
 

خانه نوجوان میزبان جشنواره هنرهای تجسمی "فراتر از واژه‌"
 

خانه نوجوان میزبان جشنواره هنرهای تجسمی "فراتر از واژه‌"

خانه نوجوان میزبان جشنواره هنرهای تجسمی "فراتر از واژه‌"
مدیر خانه نوجوان گفت: جشنواره هنرهای تجسمی ویژه نوجوانان با عنوان "فراتر از واژه" از سوی این مرکز برگزار می‌شود.

اسماء سادات نکویی درباره برگزاری مسابقه "فراتر از واژه" اظهار داشت: این مسابقه در قالب جشنواره هنرهای تجسمی ویژه نوجوانان 12 تا 18 سال است که با محوریت فرهنگ عامه اصفهان از سوی خانه نوجوان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان برگزار می شود.
او افزود: فرهنگ عامه شامل اسطوره و افسانه، شعر، داستان، ضرب‌المثل، آئین‌ها، موسیقی، غذا، پوشاک و غیره است و علاقمندان به شرکت در مسابقه "فراتر از واژه" با محوریت این موضوع به عروسک‌سازی، نقاشی و تصویرسازی می‌پردازند.
مدیر خانه نوجوان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان ادامه داد: شرکت‌کنندگان باید آثار خود را به خانه نوجوان واقع در خیابان جی، خیابان لاهور، خیابان مفتح شرقی تحویل کنند.
نکویی با بیان اینکه آخرین مهلت ارسال آثار تا پایان فروردین ماه است، تصریح کرد: در هر رشته به سه اثر برتر جوایز نقدی اهدا می‌شود.
او گفت: هدف از برگزاری این مسابقه آشنا کردن نسل جدید با فرهنگ عامه اصفهان و نزدیک کردن آنها با نسل‌های گذشته است.
مدیر خانه نوجوان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان درباره نحوه داوری آثار در این مسابقه اضافه کرد: داوری آثار با همکاری کانون نقاشان اصفهان و با دعوت از اساتید هنرستان در هر رشته صورت می‌گیرد و آثار برتر معرفی می‌شوند.
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به دبیرخانه مسابقه فراتر از واژه در خانه نوجوان (خیابان جی، خیابان لاهور، خیابان مفتح شرقی، بعد از ورزشگاه پیروزی) مراجعه و یا با شماره تلفن 32304030 تماس حاصل کنند.
گفتنی است؛ خانه نوجوان به جز مسابقه "فراتر از واژه"، برگزاری مسابقه "از کی بپرسم؟" و مسابقه "آونگ نوجوانی" (ساخت دابسمش با صدای پدربزرگ و مادربزرگ‌ها) با محوریت فرهنگ عامه اصفهان را نیز در دستور کار دارد که فراخوان شرکت در آنها منتشر شده است.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.