چهارشنبه - ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
"وقف‌نامه حمام و مسجد علیقلی آقا" رونمایی می‌شود
 

همدردی با سیل‌زدگان در نمایشگاه «قاب‌های همدلی»
 

فرهنگ عامه به روایت سینما با حضور امراله احمدجو
 

هم عهدی با شهدا، همدردی با سیل‌زدگان
 


عطر فرهنگ و هنر در اردیبهشت اصفهان می‌پیچد
 

گسترش فرهنگ ایثار در جامعه با شعار "همدلی برای ایران"
 

نگاهی بر تأثیر رسانه بر ذهن در نمایش "خانه‌ای وجود داشت"
 

برگزاری همایش ادبی "نقش نهان" با محوریت"تصویر در شعر"
 

خانه نوجوان میزبان جشنواره هنرهای تجسمی "فراتر از واژه‌"
 

خبرنگاران همیار محیط زیست شناسایی می‌شوند

خبرنگاران همیار محیط زیست شناسایی می‌شوند
فراخوان خبرنگاران همیار محیط زیست توسط فرهنگسرای تخصصی رسانه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان اعلام شد.

دغدغه حفاظت از محیط زیست، فرهنگسرای تخصصی رسانه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان را به اجرای طرحی برای شناسایی خبرنگاران همیار محیط زیست ترغیب کرد.
نشست خبری مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان در همین راستا برگزار و به مناسبت 29 دی ماه، روز ملی هوای پاک از پوستر نخستین فراخوان خبرنگاران همیار محیط زیست رونمایی شد.
فراخوان خبرنگاران همیار محیط زیست توسط فرهنگسرای تخصصی رسانه وابسته به سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان طراحی شده و قرار است با همکاری روابط عمومی اداره‌کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان برگزار شود.
مجریان این طرح، شناسایی خبرنگاران فعال استان اصفهان در زمینه محیط زیست، به‌روزرسانی آگاهی‌های محیط زیستی خبرنگاران طبیعت دوست و معرفی رسانه‌ها و خبرنگاران فعال عرصه محیط زیست را به عنوان چشم‌اندازهای اجرای این طرح در نظر گرفته‌اند.
معاون فرهنگی هنری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با اشاره به مشکلات زیست محیطی شهر و استان اصفهان، درباره طراحی این فراخوان اظهار داشت: با توجه به معضلات زیست محیطی که کشور و به خصوص استان اصفهان با آنها رو به رو هستند به ویژه کم‌آبی که می‌تواند منجر به تغییرات اکوسیستمی و ضایعات غیرقابل جبرانی شود، ضرورت داشت که افکار عمومی به شکل منطقی با مسائل مربوط به محیط زیست و حفاظت از آن همراه شود.
رضا روحانی با بیان اینکه در این زمینه رسانه‌ها نقش ویژه‌ای دارند، افزود: به همین دلیل فراخوان ویژه‌ای با عنوان خبرنگاران همیار محیط زیست طراحی شد تا این خبرنگاران بتوانند هم در فضای مجازی و هم در رسانه‌های خود، اخبار صحیح، منطقی و به‌موقع را به جامعه برسانند تا جامعه درباره مسائل زیست محیطی واکنش منطقی نشان دهد.
وی خاطرنشان کرد: امیدوارم با اجرای طرح خبرنگاران همیار محیط زیست، اطلاع‌رسانی درست و به‌موقع و حساس‌سازی جامعه نسبت به مسائل زیست محیطی را به خوبی دنبال کنیم.
گفتنی است؛ دوره نخست ثبت‌نام خبرنگاران در این طرح از 29 دی ماه آغاز می‌شود و تا 25 بهمن ماه ادامه دارد و دوره دوم ثبت نام نیز از 2 تا 29 اردیبهشت ماه 98 خواهد بود که خبرنگاران علاقمند می‌توانند برای ثبت‌نام در این طرح به دفتر فرهنگسرای تخصصی رسانه در مجتمع فرهنگی مطبوعاتی اصفهان مراجعه کنند.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.