پنجشنبه - ۶ تیر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
تجربه یک تابستان پرنشاط در باغ تجربه
 

اجرای نمایش "شاید نجات یابیم" در تماشاخانه اصفهان
 

کُل هنر یک تصادف در جهان است
 

تصمیم گیری کودکان برای کودکان در طرح "کودک کتابدار"
 

اجرای نمایش  "خانه"  در سالن فرشچیان
 

کارآفرینی و رونق تولید ملی به دست نوجوانان
 


ادای دین به اخلاقیات در نمایش "چایی راند آخر"
 

مدرسین سواد رسانه‌ای شناسایی می‌شوند
 

بهره مندی از ایده های سازمان های مردم نهاد در پیشبرد اهداف مدیریت شهری

بهره مندی از ایده های سازمان های مردم نهاد در پیشبرد اهداف مدیریت شهری
رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: امیدوارم بتوانیم از ایده ها و عقاید سازمان های مردم نهاد در پیشبرد اهداف مدیریت شهری بهره مند شویم.

فریده روشن در همایش گرامیداشت تشکل ها اظهار داشت: امیدوارم روزی برسد که ما تمام سازمان های مردم نهاد را در راس کار ببینیم و سیستم دولتی فقط بر روی عملکرد آنها نظارت کند.
وی ادامه داد: در شورای شهر و به خصوص در کمیسیون شورای شهر 13 اولویت برای مباحث کاری انتخاب کردیم که یکی از این اولویت ها حمایت از سازمان های مردم نهاد بود و در پیرو آن، برنامه ریزی و جلسه هایی انجام شده و رییس اداره مشارکت در جلسه هایی که با سازمان های مردم نهاد داشته اند به یکسری جمع بندی ها رسیده اند.
وی گفت: امیدوارم بتوانیم از ایده ها و عقاید این سازمان های مردم نهاد در پیشبرد اهداف مدیریت شهری و در مباحث کارآفرینی و مواردی که مرتبط با سازمان های مردم نهاد باشد در قسمت های مختلف شهرداری بهره مند شویم.
وی افزود: هرچه بتوانیم از پتانسیل منابع انسانی موجود در شهر بهتر استفاده کنیم و از مشورت آنها برخوردار شویم نتیجه بهتری می گیریم و رویکرد ما این است که سازمان های مردم نهاد را بیشتر درگیر موارد و مشکلات شهری کنیم .
رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان بیان داشت: از محاسن دیگر این کار این است که مردم دیده می شوند و در این صورت آنها را بیشتر می توانیم بشناسیم و سازمان های مردم نهاد هم که بر آمده از خود مردم هستند بهتر به مشکلات جامعه می پردازند.
روشن خاطرنشان کرد: در خصوص ایجاد خانه تشکل ها نیز امیدواریم در آینده بتوانیم مکانی را در اختیار آنها قرار بدهیم تا تمام این تشکل ها در کنار هم قرار بگیرند و از آنها بهره مند شویم.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.