چهارشنبه - ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
میدان نقش جهان میزبان بیش از 400 عنوان بازی
 

سلامت اجتماعی شهر در گرو تفریح بانوان
 

روایت زندگی یک سفیر در رُمان "بیداری"
 

14 سال در جستجوی آسمان تاریک
 

روایت "اصفهان گرد" از خانه تاریخی نظام الاسلام
 


پویش بانوی آب برای اولین بار در اصفهان
 

برگزاری جشن "روایت غدیر" در پارک مسجدعلی خوراسگان
 

استقبال بیش از 50 هزار نفر از جشن "خبر بزرگ"
 

سینما باید در سبد فرهنگی کودکان قرار گیرد
 

برگزاری کارگاه های نقد و بررسی آثار منتخب جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات

برگزاری کارگاه های نقد و بررسی آثار منتخب جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات
کارگاه های نقد و بررسی آثار منتخب جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان پنجشنبه های هر هفته در کتابخانه مرکزی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان، کارگاه های نقد و بررسی آثار منتخب جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان از 16 شهریورماه پنجشنبه های هر هفته در کتابخانه مرکزی در حال برگزاری است.
دفتر تخصصی سینما سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان و جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان به برگزاری مجموعه نشست هایی با عنوان "کارگاه های نقد و بررسی آثار منتخب جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان" اقدام کرده است.
این نشست ها پنج شنبه های هر هفته از ساعت 16 تا 19 در سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی برگزار می شود که فریدون خسروی اجرا و کارشناسی این نشست ها را بر عهده دارد.
آثار منتخب شش دوره اخیر جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات در این سلسله نشست های کارگاهی مورد نقد و بررسی قرار خواهند گرفت.
حضور در این کارگاه‌های آموزشی برای افرادی که قصد حضور در بخش داوران جوان هفتمین جشنواره حسنات را دارند الزامی است و متقاضیان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در کارگاه‌های نقد و بررسی فیلم‌ها به سایت hasanatfilm.ir مراجعه کنند.
هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان از 11 تا 14 اسفندماه 96 و همزمان با هفته احسان و نیکوکاری در اصفهان برگزار خواهد شد.
گفتنی است؛ "فریدون خسروی" دانش‌آموخته عکاسی از دانشگاه هنر تهران است و فعالیت هنری خود را از سال 64 آغاز کرده است. وی نویسنده کتاب‌های مختلف در زمینه رمان، فیلمنامه، نمایشنامه و آثار تحقیقی می باشد و ساخت مجموعه مستند تلویزیونی سفر سبز در شبکه چهارم، کارگردانی بخشی از مجموعه نقش عشق شبکه دوم سیما، ساخت فیلم‌های بلند رویا، نان و قلم و سوز و ساز، سریال‌های در گذر کوچ، نقش جهان و روزها و رازها و… از جمله فعالیت‌های اوست.

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.