پنجشنبه - ۶ تیر ۱۳۹۸
  اخبار برگزیده
تجربه یک تابستان پرنشاط در باغ تجربه
 

اجرای نمایش "شاید نجات یابیم" در تماشاخانه اصفهان
 

کُل هنر یک تصادف در جهان است
 

تصمیم گیری کودکان برای کودکان در طرح "کودک کتابدار"
 

اجرای نمایش  "خانه"  در سالن فرشچیان
 

کارآفرینی و رونق تولید ملی به دست نوجوانان
 


ادای دین به اخلاقیات در نمایش "چایی راند آخر"
 

مدرسین سواد رسانه‌ای شناسایی می‌شوند
 

هنر معلولان سرشار از احساس است

هنر معلولان سرشار از احساس است
مدیر عمارت هنرمند گفت: عمارت هنرمند پاتوق همه هنرمندان از جمله هنرمندان معلول است.

در حاشیه ویژه برنامه "فراتر از هنر" که در عمارت هنرمند برگزار شد، فرید صلواتی مدیر عمارت هنرمند گفت: معلولیت محدودیت نیست و چیزی که امروز در عمارت هنرمند شاهد بودیم معلولان حسی در وجود خود دارند که قابل وصف نیست و آن حسی است که حال آدم را بهتر می کند و همین کافی است.
وی افزود: باید به این معلولان که حس و حال خوب را با هنر خود به جامعه انتقال می دهند، ارزش گذاشت، آنها با هنرنمایی خود نشان می دهند که معلولیت محدودیت نیست و مگر نه این است که بتهوون ناشنوا بود اما آنقدر سمفونی های ارزشمند از خود به جای گذاشته است که کسی ناشنوایی او را به خاطر نمی آورد. بنابراین اگر خدا در این افراد معلولیتی ایجاد کرده هزاران موهبت دیگر را به ودیعه نهاده است.
وی با بیان اینکه معلولیت اتفاقی است که ممکن است برای همه ما اتفاق بیفتد، گفت: برنامه فراتر از هنر که با حضور هنرمندان معلول و پراحساس عرصه موسیقی برگزار شد بسیار فراتر از هنر است چرا که آنچه ارایه کرده اند سرشار از احساس است، آن انرژی که از این افراد منتشر می شود زیبا است و حالمان خوب می شود.
صلواتی ادامه داد: معلولان فقط می خواهند که ما آنها را درک کنیم، آنها می گویند "من را ببین، به حرف من گوش بده".
گفتنی است؛ برنامه "فراتر از هنر" با محوریت عصرگاهی با نای و نوای هنرمندان معلول، چهارشنبه 22 خردادماه ساعت 17:30 در عمارت هنرمند برگزار شد.
 
 

0 دیدگاه:

captcha
انصراف از پاسخ دادن
عضویت در خبرنامه 
 

عضویت در خبرنامه 
 © کلیه حقوق اين پورتال به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون مجوز منع قانونی دارد.